ul. LEWANDÓW 33a, Warszawa | Telefon: 784 521 895 | kontakt@przystanekalpaka.pl
Warsztaty dla dzieci Alpaki & Sowy

Warsztaty dla dzieci Alpaki & Sowy

Zapraszamy dzieci z rodzicami na wspaniałe warsztaty, na których poznacie tajemnicze i piękne zwierzaki. 7 i 11 sierpnia będziemy gościć w Przystanku Alpaka Panią Anię z Sowiej Dziupli, która opowie nam o życiu sów, ich zwyczajach i tajemnicach. Razem z Panią Ania przyjadą do nas również jej piękne sowy! Nie zabraknie też okazji, żeby poznać naszą alpaczą ferajnę. Dowiecie się wiele o życiu alpak. Nakarmimy je ich ulubionym przysmakiem – marchewką. Poprowadzamy na kantarkach i wygłaszczemy. Tyle szczęścia naraz!

Zajęcia odbędą się w terminach 7.08 (wtorek) oraz 11.08 (sobota) w dwóch turach:
– godz. 15.30-17.00 dla dzieci w wieku 5-9 lat
– godz. 18.00-19.30 dla dzieci wieku 10-14 lat

Zajęcia będą podzielone na dwa panele: 45 min. warsztaty z sowami i 45 min. warsztaty z alpakami, w kameralnych 10 osobowych grupach.

Cena biletu dla jednego dziecka to 85 zł.(1 dorosły opiekun może wejść z dzieckiem za darmo). Zajęcia mają charakter plenerowy, odbędą sią na świeżym powietrzu na terenie naszej zagrody (zadaszenie w formie wiaty i pawilonu ogrodowego). Rodzice w trakcie zajęć przebywają pod wiatą ze stołem i ławkami, gdzie czekał będzie na nich słodki poczęstunek oraz napoje. Na zajęcia obowiązują zapisy telefoniczne: 784 521 895, mailowe: kontakt@przystanekalpaka.pl, lub przez Messenger fb. Organizator zastrzega sobie mozliwość odwołania/zmiany terminu zajęć z powodu niezapełniania się grupy lub bardzo złych warunków pogodowych.

Serdecznie zapraszamy!

Dodaj komentarz