ul. LEWANDÓW 33a, Warszawa | Telefon: 784 521 895 | kontakt@przystanekalpaka.pl

Gucio

Ur. 26.04.2017 samczyk rasy huacaya. To nasz kochany nieśmiałek. Prawdziwa oaza spokoju i przytulak jakich mało. Nic nie jest w stanie wyprowadzić go z równowagi, nawet nasz Wicherek. Przy Guciu rozpłyniecie się błogim spokoju i zapomnicie o wszystkich problemach.

Szeryf

Ur. 12.05.2017 samczyk rasy suri. Bo każde prawdziwe ranczo musi mieć swojego szeryfa… Szeryfek to niezwykle inteligentna i spostrzegawcza alpaka. To on pilnuje porządku w Przystanku Alpaka i opiekuje się resztą chłopaków. Na szeryfie zawsze można polegać.

Wicherek

Ur. 29.06.2017 samczyk rasy huacaya. I jak tu nie kochać tego pięknisia? Wicherek to nasz przystankowy rozrabiaka. Prawdziwy wulkan energii. Gdy rozpoczyna swoje harce  widać jedynie tumany kurzu i jego uśmiechniety pyszczek. Co tu dużo mówić – uwielbiamy go i wybaczymy mu największe psoty.

Chico

Ur. 22.05.2017 samczyk rasy huacaya. Chico to wierny przyjaciel Wicherka i najlepszy przykład na to, że przeciwieństwa się przyciągają. Dostojny i dumny czasem z niedowierzaniem przygląda się co wyprawia Wicherek. Chłopaki od urodzenia nie odstępowali się na krok – to piękna alpacza przyjaźń.

Kogo jeszcze możecie u nas spotkać?

Balbina

11 kg jamniczej miłości. Niekwestionowana królowa… wszystkiego. Ostatnie zdanie w Przystanku Alpaka należy zawsze do niej, zresztą kto by śmiał się sprzeciwić…