ul. LEWANDÓW 33a, Warszawa | Telefon: 784 521 895 | kontakt@przystanekalpaka.pl

Gucio

Ur. 26.04.2017 samczyk rasy huacaya. To nasz kochany nieśmiałek. Prawdziwa oaza spokoju i przytulak jakich mało. Nic nie jest w stanie wyprowadzić go z równowagi, nawet nasz Wicherek. Przy Guciu rozpłyniecie się błogim spokoju i zapomnicie o wszystkich problemach.

Szeryf

Ur. 12.05.2017 samczyk rasy suri. Bo każde prawdziwe ranczo musi mieć swojego szeryfa… Szeryfek to niezwykle inteligentna i spostrzegawcza alpaka. To on pilnuje porządku w Przystanku Alpaka i opiekuje się resztą chłopaków. Na szeryfie zawsze można polegać.

Wicherek

Ur. 29.06.2017 samczyk rasy huacaya. I jak tu nie kochać tego pięknisia? Wicherek to nasz przystankowy rozrabiaka. Prawdziwy wulkan energii. Gdy rozpoczyna swoje harce  widać jedynie tumany kurzu i jego uśmiechniety pyszczek. Co tu dużo mówić – uwielbiamy go i wybaczymy mu największe psoty.

Chico

Ur. 22.05.2017 samczyk rasy huacaya. Chico to wierny przyjaciel Wicherka i najlepszy przykład na to, że przeciwieństwa się przyciągają. Dostojny i dumny czasem z niedowierzaniem przygląda się co wyprawia Wicherek. Chłopaki od urodzenia nie odstępowali się na krok – to piękna alpacza przyjaźń.

Ptyś

Ptyś to alpaka, która bada świat ustami, nie zdziw się więc jeśli dostaniesz od niego słodkiego alpaczego całusa. Ptyś uwielbia towarzystwo ludzi co najmniej tak bardzo jak marchewki, a jego piękne oczy podbijają serca naszych Gości.